joi, 10 martie 2011

O fetita o intreaba pe mama sa =))

O fetita o intreaba pe mama sa:
- Mama, de ce tata e asa de chel?
- Deoarece are multa minte.
- Dar de ce tu ai asa de mult par pe cap?
- Mananca si taci!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu